Mythos  - Ancients Guild

Forum o grze Mythos, Polska Gildia "Ancients"

Ogłoszenie

Zarejestruj się Szybko bez potrzeby aktywacji konta!

#1 2011-04-30 16:29:26

Szybki

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 9

Podania o przyjęcie + wzór.

1. Imię:
2. Wiek:
3. Nick:
4. Poziom postaci:
5. Klasa postaci:
6.Jakimi postaciami grałeś wcześniej (jeżeli takowe istnieją)?:
7. Opisz nam swoją osobę:
*jaki jest Twój cel w grze?:
*Twoje zainteresowania:
8. Czego oczekujesz od naszej gildii? (prosimy o dłuższą wypowiedź):
9. Co wniesiesz w nasze progi? (prosimy o dłuższą wypowiedź):
10. Czy znasz jakąś osobę, która aktualnie jest w gildii, jeśli tak - kogo?:

( Wszystkie nieodpowiednie odpowiedzi w tym temacie będą usuwane )

Postaramy się jak najszybciej rozpatrzyć wasze podania.


http://fc05.deviantart.net/fs71/f/2010/162/b/f/Super_mario_galaxy__signature_by_MichealP.png
Imię w grze : Mythos
Gildia : Ancients

Offline

 

#2 2011-05-01 21:33:06

haracz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-01
Posty: 1

Re: Podania o przyjęcie + wzór.

1. Imię:Hubert

2. Wiek:14

3. Nick:Cruels

4. Poziom postaci:15 (zanim przeczytacie podanie 16-17-18)

5. Klasa postaci:Technolog

6.Jakimi postaciami grałeś wcześniej (jeżeli takowe istnieją)?:Niestety nie gralem

7. Opisz nam swoją osobę:hmm...nie bardzo wiem co mam rozumiec przez opisanie swojej osoby ale jestem wesoly mily i lubie rozmawiac. mam nadzieje że nie obrazicie sie bo mam problemy z ortografia ale staram sie pilnowac!!

*jaki jest Twój cel w grze?: Dobrze sie Bawic

*Twoje zainteresowania:Sport (koszykowka,siatkowka)

8. Czego oczekujesz od naszej gildii? (prosimy o dłuższą wypowiedź)d gildi oczekuje pomocy w grze oczywiscie nie zeby gildia odwalala zamnie cala robote. najlepiej zeby byl kanal ts,vt nie spodziewam sie tego odrazu bo gildia swieza ale moze kiedys cos wykombinujecie (licze na to)
A najważniejsze miła atmosfera i doświadczeni gracze ktorzy dziela sie wiedza z początkujacymi

9. Co wniesiesz w nasze progi? (prosimy o dłuższą wypowiedź):Kolejna dłuższa wypowiec no coz niewiem czy jakies wniose znaczne zmiany w gildi ale podejzewam ze nie bende osoba siedzaca cicho w kacie gildi bo lubie pisac i pomagac ;]
10. Czy znasz jakąś osobę, która aktualnie jest w gildii, jeśli tak - kogo?:Nie niestety nieznam

                                        Licze że mnie przyjmiecie i dziekuje za przeczytanie

Offline

 

#3 2011-05-02 14:31:41

Tomanak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-02
Posty: 1

Re: Podania o przyjęcie + wzór.

1. Imię:Łukasz
2. Wiek:16(w tym roku 17)
3. Nick:Tomanak
4. Poziom postaci:6
5. Klasa postaci:Technolog Strzelec Wyborowy z domieszką Mistrza Pocisków
6.Jakimi postaciami grałeś wcześniej (jeżeli takowe istnieją)?:Nimrod Szkarłatna Dłoń miałem 16 lvl ale się znudził i Piromanta Ostrze Zwęglenia 12 poziom ale się znudzili
7. Opisz nam swoją osobę:
*jaki jest Twój cel w grze?: Poznać fajnych ludzi i przyjemnie z nimi grać, później pomagać słabszym graczom.
*Twoje zainteresowania: Komputer, czytanie, żeglarstwo, pływanie.
8. Czego oczekujesz od naszej gildii? (prosimy o dłuższą wypowiedź): Od waszej gildii oczekuję zgranej ekipy wspólnych wypadów na lochy, insty itd. pomocy bardziej doświadczonych graczy
9. Co wniesiesz w nasze progi? (prosimy o dłuższą wypowiedź): W wasze progi wniosę swoją osobę(<skromny>) i miłą atmosferę.
10. Czy znasz jakąś osobę, która aktualnie jest w gildii, jeśli tak - kogo?:Nie

Ostatnio edytowany przez Tomanak (2011-05-02 15:32:55)

Offline

 

#4 2011-05-02 17:51:12

Uther

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-02
Posty: 1

Re: Podania o przyjęcie + wzór.

1. Imie: Krzysiek
2. Wiek: 31
3. Nick: Uther
4. Poziom postaci: 18
5. Klasa postaci: technolog - strzelec wyborowy
6. Jakimi postaciami grales wczesniej? Nie gralem.
7. Opisz nam swoja osobe. Sadystyczni i psychopatyczny zabójca elfich paralityków.
8. Czego oczekujesz od naszej gildii? .... "olejku fascynacji" i "scietego drewna"
9. Co wniesiesz w nasze progi? Piwo (bezalkoholowe oczywiscie i chipsy.
10. Czy znasz jakąś osobę, która aktualnie jest w gildii, jeśli tak - kogo? Mythos mnie tu odeslal ale go nie znam osobiscie ;p

Offline

 

#5 2011-05-05 19:45:00

machu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-05
Posty: 1

Re: Podania o przyjęcie + wzór.

1. Imię: Piotr
2. Wiek: 28
3. Nick: Machu
4. Poziom postaci: 16
5. Klasa postaci: Technolog - Strzelec
6.Jakimi postaciami grałeś wcześniej (jeżeli takowe istnieją)?: W becie nimrodem
7. Opisz nam swoją osobę: pracocholik z rodziną kochający mmo
*jaki jest Twój cel w grze?: dobra zabawa
*Twoje zainteresowania: (sport, gry (ale połączenie)
8. Czego oczekujesz od naszej gildii? (prosimy o dłuższą wypowiedź): dobrej zabawy i wspólnej gry
9. Co wniesiesz w nasze progi? (prosimy o dłuższą wypowiedź): Gram w gry mmo już od wielu lat, konto w Ultimie w sumie nadal aktywne chociaż teraz gram by spotkać sie tylko ze znajomymi ma ok 12 lat... wiem jak grać zespołowo i pomagać innym
10. Czy znasz jakąś osobę, która aktualnie jest w gildii, jeśli tak - kogo?: nie ..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grapolityczna.pun.pl www.4gottenworld.pun.pl www.callofduty1.pun.pl www.301bbo.pun.pl www.gabrysrydzak.pun.pl